KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9006424
nr 900 6424
Oidentifierad konstnär, osignerad, porträtt, 1700-/1800-tal, 39x28
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:10:20
15/6 01:47:56
15/6 01:50:31